Rozkład jazdy autobusów PKS z Pyskowic — Rynek

ważny od 21.06.2002

MiejscowośćPrzezGodziny odjazdu
Wahadło Pyskowice 6:20(F) 7:40(F) 9:20(Acf) 12:23(+) 13:05(6Ue) 13:45(S) 13:50(+) 14:50(C) 15:15(S) 15:30(F) 15:45(S) 16:20(F) 17:35(S) 18:20(SC) 18:35(F) 19:20(C) 20:20 21:50(Fn) 23:20(Fn)
Bielsko-BiałaRybnik, Żory, Pszczyna9:38(PLm)
CieszymGliwice, Rybnik, Wodzisław, Jastrzębie8:35(A)
Chechło szk.Paczyna, Słupsko, Poniszowice17:20(Fn)
Chechło szk.Paczyna, Poniszowice17:20(CUn)
CzarkówŁubie, Wielowieś7:40(H) 11:50(A) 14:50(A) 16:00(F) 18:35(Fn)
CzarkówSieroty, Wielowieś13:30(S)
DąbrówkaPaczyna, Toszek, Sarnów5:50(L) 6:30(L) 8:10(L) 11:10(U) 14:10(S) 15:05(A) 16:00(F) 16:50(U)n 19:40(Un)
GliwiceCzechowice5:15(F) 5:16(F) 5:17(L) 5:37(F) 6:02(S) 6:05(F) 6:11(F) 6:15(7L) 6:16(F) 6:17(6L) 6:37(L) 7:07(F) 7:08(L) 7:14(F) 7:14(F) 7:17(AeF) 7:21(S) 7:42(S) 7:49(U*k) 7:57(F) 8:17(F) 8:22(F) 8:25(A) 8:34(F*k) 9:00(L) 9:03(S) 9:12(F) 9:27(L) 9:47(Ae) 9:49(F*k) 10:02(F) 10:26(F) 10:27(F) 10:48(F) 11:02(F) 11:40(U) 12:05(S) 12:12(Ae) 12:37(F) 12:45((U) 12:49(Un*k) 13:07(g) 13:17(U) 13:47(F) 14:07(C) 14:12(F) 14:46(U) 15:07(C) 15:17(F) 15:42(F) 16:02(F) 16:18(7U) 16:22(6U) 16:37(S) 17:27(F) 17:42(U) 17:57(F) 18:07(CUn) 18:37(g) 18:42(CU) 18:52(Fn) 19:36(Fn) 19:37(Cn) 20:02(Fn) 20:15(Fn) 20:37(g) 20:41(Un) 21:07(Un) 21:32(Fn) 22:32(Un)
GliwiceDzierżno, Czerwionka5:15(j)
KotulinDzierżno, Poniszowice, Proboszczowice5:25(F) 14:00(F) 20:40(Fn)
KotulinPaczyna, Poniszowice, Proboszczowice12:40(F)
KotulinDzierżno, Słupsko, Poniszowice, Proboszczowice15:50(F)
KotulinPaczyna, Toszek, Płużnica15:35(F) 17:55(Hn)
LubliniecJasiona, Tworóg14:45(A)
ŁabędyCzechowice5:17(A) 13:13(S)
ŁabędyDzierżno, Czerwionka5:15(+))
ŁanyDzierżno, Poniszowice, Chechło6:29(A) 11:35(U) 14:29(F) 14:45(6U) 14:50(7U) 22:34(Fn)
ŁanyDzierżno, Słupsko, Poniszowice, Chechło19:40(Un)
NiekarmiaPaczyna, Toszek5:50(Fb)
NiekarmiaDzierżno. Słupsko, Toszek10:20(F)
NiekarmiaWilkowiczki, Toszek15:45(F)
NysaToszek, Opole16:37(Pz))
OpoleToszek, Stzrelce Opolskie9:31(F*) 12:21(F*)
Ostrów WielkopolskiZawadzkie, Olesno, Kluczbork, Kępno16:43(PLm)
P-1
Łabędy Huta
Czechowice, Przysówka5:17(Ap) 6:22(F) 7:32(F) 8:52(L) 10:12(L) 11:47 13:17 14:52 16:07 17:32(n) 18:57n) 20:17(n) 21:22(n)
P-1
Pyskowice
 6:08(F) 6:29(6L) 7:13(F) 8:28(F) 9:43(L) 11:33(L) 13:03 14:38 15:38 17:03 18:28(n) 19:53(n) 21:08(n) 22:34(n)
P-2
Pyskowice
 5:25(F) 6:35(F) 7:00(F) 8:35(F) 11:05(F) 12:30(F) 14:35(F) 15:10(F) 16:00(F) 17:50(Fn) 19:15(Fn)
P-2
Gliwice Dąbrowskiego
Czechowice, Przyszówka4:22(A) 5:07(F) 6:02(F) 6:22(S) 7:02(F) 7:08(S) 7:22(F) 9:17(F) 11:27(F) 13:12(F) 14:52(F) 16:27(F) 18:12(Fn)
P-3
Pyskowice DA
 6:04(F) 6:59(F) 8:14(F) 11:04(F) 12:14(F) 14:29(F) 15:34(F) 16:39(Fn) 22:45(Fn)
P-3
Łabędy Huta
Dzierżno, Czerwionka5:07(F) 6:16(F) 7:21(Fc) 8:31(F) 11:26(F) 15:21(F) 14:56(F) 15:56(Fn) 16:56(Fn) 21:20(Fnd)
P-4
Pyskowice DA
 5:33(F) 6:18(A) 6:33(S) 6:35(+) 7:33(CL) 7:47(F) 8:33(L6) 8:43(S) 9:28(F) 9:33(L6) 10:28(F) 11:33(L6) 12:28(F) 12:33(6) 13:18(+) 13:33(A) 14:23(C) 14:33(F) 15:03(A) 15:23(+) 15:33(S) 16:13(S) 16:23(C) 17:23(Bn) 17:43(n6) 18:23(Bn) 19:03(n6) 19:23(Bn) 20:23(n) 21:23(n) 22:18(Cn) 22:45(Fnh)
P-4
Dzierżno pętla
Pyskowice PKP5:05(F) 5:35(A) 6:05(S) 6:40(L) 7:20(S) 7:45(L6) 8:40(F) 8:45(L6) 9:15(L7) 9:40(F) 9:45(L6) 10:40(F) 10:45(L6) 11:40(F) 11:45(6) 12:15(+) 12:40(n) 12:45(6) 13:35 14:35 15:05(S) 15:40 16:40(n) 17:40(Bn) 18:15(n6) 18:40(Bn) 19:15(n6) 19:40(Bn) 20:40(n) 21:20(Fnh) 21:35(Cn)
PławniowiceDzierżno, Taciszów6:05(F) 8:50(F) 18:35(Fn)
Poniszowice szk.Wilkowicki, Toszek, Niekarmia11:45(S)
Poniszowice szk.Pniów, Toszek, Niekarmia14:05(S)
ProboszczowicePaczyna, Toszek, Płużniczka8:50(F) 13:50(A) 17:55(S)
RadoniaPniów, Toszek, Wiśnicze7:10(L)
RadoniaPaczyna Toszek, Wiśnicze10:00(L) 13:00(U7) 15:50(U7) 16:35(S) 18:50(7Un)
RadoniaSieroty, Wielowieś15:00(A) 20:40(Fn)
RaduńSieroty, Wielowieś6:30(A) 8:35(F) 11:20(F) 14:10(F) 15:00(S) 15:50(F)
RaduńPaczyna, Toszek, Wiśnicze13:00(A) 15:50(U6) 18:50(Aa)
Rudziniec UGPaczyna, Poniszowice, Chechło8:25(F)
RybnikGliwice19:12(UPr)
SieradzZawadzkie, Olesno, Wieluń7:42(UPr)
SłupskoDzierżno6:55(S)
Strzelce OpolskieToszek, Płużnica9:31(CL) 14:21(Ln)
Strzelce OpolskieWielowieś, Zawadzkie13:11(F*)
Świbie PętlaŁubie, Wielowieś, Wiśnicze22:40(Fna)
Świbie PętlaPaczyna, Toszek,Wiśnicze5:25(F) 12:15(S) 16:35(Hn)
Świbie PętlaToszek, Dąbrówka6:30(S) 11:10(S)
Świbie PętlaSieroty, Wielowieś10:20(S) 18:50(Fn)
TaciszówDzierżno15:30(F)
ToszekDzierżno, Słupsko12:50(F) 14:40(F)
ToszekPniów21:20(Un)
ToszekPaczyna12:20(S) 14:30(F) 22:40(Un)
WielowieśSieroty13:30(H) 16:50(Fn)


Legenda
a— przesiadka w Pyskowicach
b— do Toszka obsługa kurs Dąbrówka, w Toszku przesiadka
c— w dni wolne od nauki szkolnej dojeżdża do Łabędy dworzec PKP
d— kurs trasą P-4 - ul. Sikorskiego pzez Dzierżno pętla
e— kurs dodatkowy w dniu 01.11
f, j— kurs dodatkowy w dn. 25, 26.12 i 01.01 oraz dwa dni Świąt Wielkanocnych
g— kurs tylko w dn. 25.12 i 01.01 oraz pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
h— obsługa kurs linii P-3
i— nie kursuje w dniach 23.12 i 30.12
k— obsługa kurs Strzelce Opolskie
l— nie kursuje od 22.06 do 01.09
ł— nie kursuje 02.01
m— nie kursuje w Wigilię i przeddzień N.Roku
n— nie kursuje w Wigilię i przeddzień N.Roku i W.Sobotę
p— w soboty kursuje z pominięciem Przyszówki
r— w lipcu i sierpniu kursuje od piątku do poniedziałku, a poza tym okresem tylko w soboty i w niedziele
z— kursuje tylko w okresie od 23.06. do 31.08.
t— nie kursuje 27.12. 22.04
+— kursuje w dni świąteczne (niedziele i święta)
A— nie kursuje w niedziele iświęta
B— kursuje codziennie oprócz sobót
C— kursuje w soboty, niedziele i święta
F— kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
H— kursuje w dni robocze tylko w okresie wakacji i ferii szkolnych
L— nie kursuje I i II dzień Św. Boż. Narodz. Nowy Rok i I i II Św. W. Nocy
P— kurs pośpieszny
S— kursuje w dni nauki szkolnej
U— nie kursuje w I dzień Św. Boż. Narodz., Nowy Rok, I dzień Św. W. Nocy
6— kursuje w soboty
7— kursuje w niedziele
*— nie kursuje 10.11 i 02.01.